Шановні підприємці!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району.

У цей день бажаю Вам міцного здоров'я, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!

Голова Ужгородської райдержадміністрації                           Е.КИНЄВ