Ужгородський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді приймає на роботу працівників:

1) практичного психолога. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю «Психологія» та напрямом підготовки «Практична психологія» або «Психологія», без вимог до стажу роботи.

2) фахівця із соціальної роботи І категорії. Кваліфікаційні вимоги: вища освіта другого рівня за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю «Соціальна робота» та напрямом підготовки «Соціальна робота» або «Соціальна допомога», без вимог до стажу роботи або вища освіта другого рівня за іншою спеціальністю (напрямком підготовки) за наявності стажу роботи у соціальній сфері не менше одного року.

Прийом документів проводиться за адресою м. Ужгород, вул. Гойди, 8  (3 поверх) Ужгородський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, тел. (0312) 61-62-04 або 0506473990.