22 серпня 2018 року фахівцями Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Ужгородського району, було проведено інформаційний семінар-навчання. Головною темою даного заходу була інформування батьків щодо підготовки дітей до нового навчального року, адже вступ до школи - переломний момент у житті дитини. Школа з перших днів ставить перед дитиною низку завдань: їй необхідно засвоїти шкільні норми поведінки, долучитися до життя у класному колективі, пристосуватися до нових умов розумової праці та режиму. Виконання кожного з цих завдань безпосередньо пов'язане з попереднім досвідом дитини, тому готовність її до школи залежить передусім від батьків. Процес адаптації до шкільного життя у дітей триває по-різному - від 2 тижнів до 2-3 місяців і вирішальну роль тут відіграє сформований у дошкільному віці рівень готовності до школи. Також, було обговорено, що процес адаптації до шкільного життя у дітей залежить від рівня їх готовності до школи, психофізіологічних особливостей та стану здоров'я. Окремо фахівці Центру звернули увагу на відповідальність батьків за невиконання своїх обов’язків щодо забезпечення освітніх потреб дітей, а також приділення належної уваги їх вихованню та всебічному розвитку. Батьки активно брали участь в заході, ставили актуальні питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Після закінчення заходу батьки отримали подарункові набори у вигляді шкільного приладдя від благодійників.

Ужгородський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді