До відома суб’єктів підприємницької діяльності Ужгородського району!

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулись організатори Міжнародної Хайнаньської виставки продуктів та їжі, яка відбудеться (23-26 листопада 2018 р. в Хайнаньському міжнародному конференц-виставковому центрі в м. Хайкоу, провінція Хайнань, Китай) у рамках дев’ятнадцятого Міжнародного туристичного Карнавалу 2018 Хайнань (19thHainanInternationalTourismIslandCarnival 2018 HainanInternationalTourismFoodExposition).

Протягом виставкового періоду одночасно пройдуть декілька важливих заходів, у тому числі 3-я Міжнародна Хайнаньська виставка присвячена всесвітньому рекреаційному туризму, Міжнародний китайська виставка з кейтерінгу 2018 року, харчові змагання 20 країн. Міжнародний карнавал вина та кави, Міжнародна конференція з харчових продуктів та інвестицій.

Цього року експозиція займає площу 60 000 квадратних метрів і розділена на 22 виставкові площі, три зали і одну вулицю, що охоплюють сотні видів продуктів і закусок, таких як іноземна і національна китайська фасована їжа, хліб і кондитерські вироби, свіжі продукти, овочі та фрукти, здорові і органічні продукти, ісламська їжа, алкогольні та безалкогольні напої, закуски і печиво, охолоджені і оброблені продукти, морепродукти, приправи, спеції і ароматизатори, боби, молочні продукти, продукти харчування, продукти швидкого приготування, продукти для відпочинку, м’ясні продукти, цукерки, вино і кава, чай, чайні сервізи, зерно і масло, допоміжні сільськогосподарські продукти, міжнародні та вітчизняні страви, відомі і видатні місцеві страви з міст і країн.

Під час виставки близько 2 000 професійних покупців з великих міжнародних і внутрішніх мереж супермаркетів, готелів, ресторанів та інших великих підприємств братимуть участь у переговорах і підписанні контракту. Крім того, міжнародні шеф-кухарі продемонструють свої кулінарні навички на виставці, де буде зібрано більше 200 000 глядачів. Виставка проводиться комітетом з розвитку туризму провінції Хайнань та Народним урядом міста Хайксу, Хайнань.

З метою зміцнення культурних обмінів і торговельних зв’язків між Україною і Китаєм організатори пропонують 40-відсоткову знижку для окремих компаній з України, а для груп з більш як восьми компаній, що очолюються представником уряду, організатори пропонують додаткову знижку в 10 відсотків.