Сьогодні, 23 серпня 2018 року, в залі Закарпатської обласної філармонії відбувся районний концерт до Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України.

Святковий концерт розпочав народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» районного будинку культури «Молитвою про Україну».

На святі були присутні керівники району: голова райдержадміністрації – Еріка Кинєв, голова районної ради – Руслан Чорнак, заступник голови райдержадміністрації – Єва Раті, керівник апарату райдержадміністрації – Руслана Боднарюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради – Юрій Фрінцко, які щиро вітали присутніх зі святом та відзначили Грамотами окремих працівників району.

На концерт було запрошено працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ району та місцевого самоврядування.

У концертній програмі виступили кращі колективи художньої самодіяльності району:

- народні чоловічі ансамблі: «Карпатські голоси» клубу с.Оноківці та «Бетяри» БК с.Сторожниця;

- зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Наша Файта» БК с.Сторожниця;

- народні вокальні ансамблі: «Арніка» Тарнівецької ДШМ, «Ужанка» РБК, «Материнка» та чоловічий ансамбль «Фанати Материнки» (креативно-мистецького комплексу «Вілет» с.Камяниця);

- народний інструментальний ансамбль «Рапсодія» РБК.

Хвилиною мовчання було вшановано усіх загиблих патріотів української землі, воїнів та мирних жителів.

Наш святий обов’язок – зберегти Незалежність, збудувати міцну державу, зберегти, розвинути і примножити її моральні, культурні і духовні цінності. Шануймо себе і свою гідність. З Днем народження, Україно!!! Слава Україні, Героям Слава!