Голова Ужгородської РДА Еріка Кинєв побувала з робочою поїздкою у селі Тийглаш. Основною метою візиту була перевірка ходу виконання ремонту автодороги та ефективне освоєння виділених на ці цілі бюджетних коштів. Участь у інспектуванні взяв також головний спеціаліст по технічному нагляду районного відділу капітального будівництва Василь Богдан.

Як розповів голова села Юрій Сіка, переможцем тендеру стало ТзОВ «Євродор Сіті». Товариство зобов’язалося капітально відремонтувати 5,5 км ділянки районної автомобільної дороги місцевого значення в межах сільради. Відповідно до договору підряду, роботи мали розпочатися ще в кінці червня, після того як виконавець отримав аванс. Однак підрядна організація з’явилася на об’єкті тільки тиждень тому і за цей час провели лише деякі підготовчі роботи. Ніяку техніку поки не завезли. Ускладнює ситуацію й той факт, що дорогою постійно їздить великогабаритний транспорт, який возить пісок із місцевого кар’єру. Тому постало питання не тільки належного виконання капітального ремонту, але й збереження дороги після його завершення.

Крім того, районний та сільський керівники обговорили інші проблемні питання села та шляхи їх вирішення. Серед найбільш актуальних – забезпечення мешканців питною водою. Оскільки у частині села вода непридатна через перевищення вмісту марганцю і окису заліза, наразі двічі на тиждень за кошти місцевого бюджету організували її підвіз до домогосподарств. Ситуацію могло б вирішити будівництво нового водогону. Уже пробурили дві водозабірні свердловини, однак залишається неврегульованим питання із земельними паями. Його обговорять найближчим часом на районному рівні.

Всі порушенні проблеми, що потребують більш детального вивчення, голова РДА взяла на особистий контроль.