14.08.2018 при Ужгородській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в роботі якої взяли участь: заступник голови райдержадміністрації, перший заступник голови комісії – Є.Ш.Раті, секретар комісії – Булина Н.П., начальник сектору цивільного захисту райдержадміністрації – Малко Р.М., начальник відділу агропромислового розвитку - Савко В.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту – Михайлишина М.І., в.о. начальника відділу охорони здоров’я – Бреннер К.Р., в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури – Пожо О.П., начальник Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області – Горват Г.Е., в.о. начальника Ужгородського міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області – Глушеня В.Р., директор державного підприємства „Ужгородське лісове господарство” – Кий В.В., завідувач Чопською лабораторією Ужгородської міськрайонної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” – Байда Г.М., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ужгородського міського управління ГУ Держпродспоживслужби - Коломоєць Л.В.

На засіданні комісії розглянуто ряд питань, які стосуються реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, створення безпечних та нормальних умов життєдіяльності населення, а саме:

про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення Ужгородського району;

про організацію заходів щодо профілактики отруєнь населення неїстівними грибами;

про координацію заходів щодо мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною безпекою на території району;

видалення аварійно-небезпечних дерев на території Кам’яницького лісництва.

З розгляду даних питань прийняті відповідні рішення, які направлені виконавцям для виконання.