10 серпня відбувся виїзний прийом головою Ужгородської районної державної адміністрації Кинєв Е.П. на території Сторожницької сільської ради в приміщенні адмінбудинку. Разом з головою райдержадміністрації приймали участь Раті Є.Ш. – заступник голови райдержадміністрації; Крупнік В.Я. – старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації; Петрунь Г.В. – завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

Від Сторожницької сільської ради були присутні Сіка В.П. – сільський голова, Горняк М.С. – головний бухгалтер; районний депутат Готра М.М.

На прийомі були громадяни Тереля В.Ф. та Євчинець Л.В.

Питання з якими звертались місцеві жителі в основному стосувались:

- виділення додаткових коштів для закінчення ремонту дороги               (вул. Колоскова) та водовідведення (каналізація);

- облаштування шкільного подвір’я у Сторожницькій загальноосвітній школі;

- організації гурткової роботи з виготовлення прикрас;

- надання допомоги в знесенні аварійної будівлі, яка знаходиться неподалік школи;

- створення об’єднаної територіальної громади.

Також, голова Ужгородської райдержадміністрації Кинєв Е.П., заступник голови райдержадміністрації Раті Є.Ш., старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Крупнік В.Я. разом з сільським головою та депутатом районної ради відвідали місцеву школу, дитячий дошкільний навчальний заклад, ФАП та аварійну споруду, яка розташована навпроти школи і знаходиться на балансі сільської ради.