09 серпня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада із селищним та сільськими головами району, на порядок денний якої було винесено наступні питання:

Про стан укладання договорів та організація вивозу твердих побутових відходів із населених пунктів Ужгородського району;

Про стан виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по ремонту районних автомобільних доріг місцевого значення загального користування та доріг (вулиць) комунальної власності.

Також додатково розглянуто питання про програму «Шкільне харчування”.

З даних питань доповідали Кинєв Еріка Петрівна – голова райдержадміністрації, Крупнік Вячеслав Ярославович - старший інспектор відділу інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації; Якубик Наталія Володимирівна – директор ТОВ „АВЕ Ужгород”; Михайлишина Маріанна Іванівна – начальник відділ освіти, молоді та спорту РДА.

Поводження з твердими побутовими відходами та їх централізоване вивезення з населених пунктів району є найактуальнішим на сьогодні. На адресу райдержадміністрації надходять численні зауваження та скарги стосовно вивезення сміття з населених пунктів ТОВ «АВЕ Ужгород». Звітувала директор підприємства Якубик Наталія Володимирівна, яка повідомила, що основним проблемним питанням щодо вивезення побутових відходів із населених пунктів району є часті поломки машин, поганий стан дорожніх шляхів, та рекультивація сміттєзвалища. Також відмітила, що існує заборгованість із сплати населенням за вивіз ТПВ.

У ході обговорення даної проблеми запропоновано ТОВ „АВЕ Ужгород” розширити потужності підприємства, зокрема збільшити кількість сміттєвозів на території району та протягом місяця вийти на постійне повне очищення території, а головам сільських рад в свою чергу активізувати роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів щодо погашення заборгованості за існуючими договорами.

Далі голова райдержадміністрації спільно з старшим інспектором відділу інфраструктури та ЖКГ проінформували учасників наради про стан виготовлення ПКД та проведення робіт з капітального та поточного середнього ремонту доріг, що знаходяться на балансі райдержадміністрації, а також про стан їх фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідності до державної програми. Також обговорено питання фінансування та проведення ремонтів доріг (вулиць) комунальної власності в населених пунктах району.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА інформувала щодо реалізації програми „Шкільне харчування” у новому навчальному році. Державою гарантується забезпечення харчування учнів 1-4 класів та дітей, пільгових категорій, тому організація харчування дітей у навчальних закладах належить до пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. На даний час постало питання щодо співфінансування програми „Шкільне харчування” з боку органів місцевого самоврядування. Всі присутні обговорили можливі шляхи збереження безкоштовного харчування в школах району не тільки для учнів з особливими освітніми потребами та малозабезпечених сімей, а й для усіх без винятку учні 1-4 класів.