В ході відвідування робочою групою Часлівецької сільської ради обговорено питання завершення будівництва системи відведення та очистки каналізаційних стоків (2 черги 1 пуску) та фінансування і завершення будівництва системи водопостачання села.

Оглянуто дитячий дошкільний заклад, стан його будівель та майданчиків для прогулянок дітей. Сільський голова звернув увагу на те, що з 2018 року кількість груп виховання буде збільшено по причині подання більшої кількості заявок від батьків на відвідування закладу, у тому числі, і з міста Ужгород.

Також проведено огляд відремонтованої ділянки автомобільної дороги, яка співпадає з дорогою загального користування місцевого значення.

На завершення відвідування визначені основні напрямки роботи по завершенню будівництва систем відведення і очистки води та системи водопостачання, перспективи розвитку інфраструктури села Часлівці.