08.08.2018 р. відділом культури райдержадміністрації проведений методичний день працівників закладів культури. Начальник відділу культури райдержадміністрації М.Котляр, директор Ужгородської ЦРБС В.Валієва, керівник РОМЦНТіКОР О.Ільченко розглядали робочі питання: про участь художніх колективів району у фестивалі-ярмарку «Медовий Спас» м. Ужгород, районний концерт до Дня Незалежності України «Україна свята моя земля» с. Соломоново, фестиваль словацького фольклору «Словенська ружа» с. Сторожниця.

Народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» РБК (керівники Карбованець О., Петрушевський С., Мовнар М.) після відпустки приступили до роботи. Завдання колективу – бути учасником районних та обласних заходів. На репетиції обговорювали нові твори. Складали план-графік виїздних концертів.