Ризик виникнення на території району тих чи інших надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру залишається високим. Більшість таких ситуацій це виникнення пожеж у приватному секторі, що завдає значних матеріальних збитків населенню району і є порушенням умов життєдіяльності.

Так, сектором цивільного захисту райдержадміністрації, з виїздом на місце проведено комісійне обстеження житлового будинку гр.Пап Д.Е., жительки с.Велика Добронь, покрівля житлового будинку якої постраждала внаслідок пожежі.

Для відновлення покрівлі житлового будинку, створення нормальних та безпечних умов життєдіяльності, розпорядженням голови райдержадміністрації гр.Пап Д.Е. надано грошову матеріальну допомогу.

На прийомі голови райдержадміністрації в с.Оноківці надійшло звернення гр.Кость Г.І., жительки с.Оноківці. Питання стосувалося підтоплення дворогосподарства. Причинами такої ситуації є відсутність або захаращеність кюветів та водовідвідних мереж на території Оноківської сільської ради та вулиці Шкільної взагалі.

Комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації неодноразово здійснювалися комісійні обстеження відповідної території. Оноківською сільською радою була відпрацьована проектно-кошторисна документація, яка на сьогодні потребує оновлення та значного фінансування.