30 липня 2018 року голова Ужгородської райдержадміністрації в ході відвідування Тийглашської сільської ради зустрічалась з її працівниками. В ході зустрічі було обговорено питання проведення ремонтів районних автомобільних доріг та доріг (вулиць) комунальної власності.

Зі слів працівників сільської ради дороги у поганому стані в основному ті по яким пересувається автомобільна та інженерна техніка задіяна на роботах у трьох кар’єрах, що розташовані за межами території сільської ради, але для під’їзду до яких використовуються дороги що пролягають територією Тийглашської сільської ради.

Сільською радою було замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації та проведено експертизу на проведення капітального ремонту районної дороги що пролягає їхньою територією. У відповідності до тендерної процедури визначено виконавця ремонтних робіт та перераховано кошти для початку виконання робіт. Роботи розпочато з замовлення перетічної труби, яка передбачена проектом, для відведення стічних дощових вод.

Працівниками сільської ради, також було зазначено, що на їх території працює підрядна організація, яка будує новий водовідний канал та очищає існуючі, для того щоб не підтоплювались дворогосподарства селян та інші об’єкти на території села.

1 серпня 2018 року головою райдержадміністрації було проведено огляд районної автодороги, що розташована в межах території Ірлявської сільської ради, на якій проводились роботи із поточного дрібного ремонту. Даний ремонт було сплановано та проведено з метою безпечного та безперебійного руху транспортних засобів по ній, особливо приміського автобусу, що забезпечує транспортне сполучення жителів сіл сільської ради з містом Ужгород та утримання її у стані, який дозволить проводити експлуатацію дороги до початку проведення на ній робіт із капітального ремонту.