В народі кажуть: «Без сім’ї немає щастя на землі»

Під цим гаслом 29 липня село Пацканьово зібрало талановиті і творчі родини зі всієї Ужгородщини на районний фестиваль сімейних ансамблів та фольклорних колективів «Співає родина». Учасників та гостів фестивалю привітали заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Раті Є.Ш., депутат районної ради Ковач В. Ю., голова Пацканівської сільської ради Бонь Ю.В.

Своїм родинним теплом і творчістю ділилися з глядачами зі сцени відомі в нашому краї колективи – народний фольклорний колектив «Газдині» БК с. Пацканово; родина Володимира Вербовського з клубу с. Анталовці; народний вокальний ансамбль «Джерело» БК с. Худльово; родина Оксани Головня з БК с. Часлівці; ансамбль «Вишиваночка» клубу с. Дубрівка; родина Ірини Дагулич БК с. Соломоново; сімейний вокальний дует «Рідна пісня», хореографічний зразковий ансамбль «Наша файта» БК с. Сторожниця, музично-поетичну композицію на слова Ліни Костенко представили на фестивалі Вікторія і Валерія Сідун з с. Руські-Комарівці. Щирими оплесками глядачі зустріли гостів свята - родинні і творчі колективи ДШМ смт. Вишково Хустського району. Ведучі свята – Тетяна і Сергій Раховські.

Всі учасники фестивалю «Співає родина» отримали нагороди.