Сьогодні, 30 липня відбулася двадцять п’ята (позачергова) сесія Ужгородської районної ради, у якій взяла участь голова райдержадміністрації Еріка Кинєв. Головував на сесії в.о. голови ради Степан Мацко. Також у числі запрошених був перший заступник начальника Ужгородської ОДПІ Василь Дюлай, депутати районної ради та інші.

На сесії було прийнято рішення:

„Про затвердження передавального акту Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги”;

„Про створення шляхом перетворення Комунального некомерційного підприємства «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради»”;

„Про призначення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради»”.