На території Ужанського національного природного парку в селі Стужиця Великоберезнянського району проходив ІІ Міжнародний етнографічно-екологічний «Праліс-фест». Фестиваль має на меті розвиток двох напрямків – збереження природи та розвиток туристично-рекреаційного потенціалу регіону.

На фестивалі виступили творчі колективи області. Ужгородський район представляли народний вокальний ансамбль «Карпатські голоси», вокальний ансамбль «Марічка» клубу с.Оноківці та зразковий хореографічний колектив «Наша файта» БК с.Сторожниця. Нікого не залишили байдужими закарпатські народні пісні у виконанні чоловічого вокального ансамблю «Карпатські голоси», а «Наша файта» «запалила» публіку «словацьким чардашем». Всі присутні гаряче аплодували та пританцьовували.

Господарі свята частували місцевою кухнею, а майстри народно-прикладного мистецтва представили на огляд свої кращі роботи, які можна було і оглянути, і придбати.