У смт. Воловець відбувся вже традиційний, ІХ обласний фестиваль коломийки «Дзвінкі перлини Верховини». Почалося свято з колоритної ходи центром селища в супроводі музик та вокальних колективів. Фестиваль, який має на меті демонстрацію та популяризацію розмаїтого місцевого фольклору, цього року зібрав понад три десятки творчих колективів.

У фестивалі взяли участь троїсті музики, сопілкарі, коломийкарі, фольклорні колективи. Окрім того, делегації населених пунктів району презентували гостям виставки та експозиції з демонстрацією місцевої кухні, виробів декоративно-прикладного мистецтва та верховинського побуту.

Ужгородський район представляв вокальний ансамбль «Руменок» БК смт.Середнє (кер.О.Бобак), який двома днями раніше відсвяткував свій 5-річний ювілей. Колектив виконав в’язанку коломийок «Ой, співанко-коломийко» та в’язанку русинських народних пісень «Зелене перечко». Глядачі тепло приймали виступ наших артистів.