Сьогодні, 27 липня в Ужгородській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Головувала на засіданні голова райдержадміністрації Еріка Кинєв. У роботі колегії також взяли участь в.о. голови районної ради Степан Мацко, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк, керівники структурних підрозділів державної адміністрації, голови виконавчих комітетів місцевих рад та інші.

На розгляд колегії було винесено два питання.

,,Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2018 року” доповідала Ольга Ящищак - начальник фінансового управління райдержадміністрації.Розглянуто підсумки виконання місцевих бюджетів по доходах, обговорювались окремі аспекти виконання видаткової частини місцевих бюджетів, а також були окреслені основні завдання щодо якісного їх виконання до кінця поточного року.

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Руслана Поляк проінформувала ,,Про стан виконання контрольних документів з вищестоящих органів влади та власних управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року”. В райдержадміністрації здійснюється цілеспрямована робота щодо напрацювання чіткої системи оперативного контролю за виконанням завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Прем'єр-міністра України, розпорядженнями та дорученнями голови Закарпатської облдержадміністрації, іншими контрольними документами органів влади вищого рівня та власних, вживаються конкретні заходи щодо забезпечення їх своєчасного виконання, зміцнення виконавської дисципліни й удосконалення роботи з питань контролю.

Загалом засідання пройшло конструктивно. З усіх заслуханих питань прийнято відповідні рішення.

Детальніше з матеріалами колегії можна ознайомитись у розділі „Офіційні документи” – „Матеріали колегії”