Кількість автомобільних доріг (вулиць) загального користування державної та комунальної власності в Ужгородському районі складає 695одиниць. Із них: 44 автомобільні дороги державного та місцевого значення (350,0 км) та 651 вулиці (дороги) комунальної власності (391,5 км). Загальна протяжність вулично-дорожньої мережі складає 741,5 км.

Загальна кількість районних автомобільних доріг місцевого значення загального користування що перебувають у сфері управління та на балансі Ужгородської райдержадміністрації складає 29 одиниць загальною протяжністю 135,1 км. Відповідно даних паспортів автодороги введені в експлуатацію у 1955-1958 роках. На даний час 10 автодоріг протяжністю 26,4 км повністю співпадають з вулицями населених пунктів району.

Одним із головних завдань на сьогодні у роботі усіх органів влади, у тому числі Ужгородської райдержадміністрації, є ремонт дорожньо-мостового господарства. Станом на червень 2018 року ремонтні роботи проводяться на автодорогах різних форм власності, що пролягають територією району та забезпечують транспортне сполучення між населеними пунктами. Фінансування виконання ремонтних робіт проходить за рахунок бюджетних коштів різного рівня.

За рахунок коштів державного бюджету проводяться ремонти державних доріг що пролягають територією району:

1. М-06 Київ – Чоп км 787+432-831+704;
  2. М-25 КПП „Соломоново” - Велика Добронь - Яноші з під’їздом до КПП „Косини”.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам сплановано проведення ремонтних робіт на 8 обласних автодорогах місцевого значення загального користування що пролягають територією району.

Також сплановано кошти на проведення робіт з капітального ремонту 12 районних автомобільних доріг та поточній середній ремонт 11 районних автомобільних доріг.

Для організації проведення ремонтних робіт Ужгородською райдержадміністрацією була розроблена районна програма та видано розпорядження „Про районну програму розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років”. Дана програма схвалена рішенням двадцять третьої сесії VIIскликання Ужгородської районної ради.

У відповідності до програми виконано основні заходи що передбачені, а саме:

-  замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на 12 об’єктів капітального ремонту автодоріг. З них виготовлено 9, пройшли експертизу 6. На 2 об’єктах завершено проведення тендерної процедури і визначено виконавців робіт. На 1 автодорозі частково проведено ремонт та використано сплановані кошти;

- замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на 11 об’єктів поточного середнього ремонту автодоріг. На 5 об’єктах проходить тендерна процедур у зв’язку із високою вартістю робіт що необхідно провести. На 1 автодорозі проводяться ремонтні роботи.

Крім доріг державного і місцевого значення в Ужгородському районі за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів селищної та сільських рад сплановано та проводяться ремонти 32 доріг (вулиць) що співпадають з дорогами місцевого значення загального користування та комунальної власності.