Сьогодні, 23 липня, під головуванням очільника РДА Еріки Кинєв пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та служб район, в якій також взяли участь головний лікар КЗ «Ужгородська районна лікарня» Олег Голуб та головний лікар Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Шинкаренко.

На нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також прослухали оперативну інформацію за різними галузевими напрямками.

Особлива увага акцентувалася на питаннях:

- ремонту доріг у районі;

- розчистки р.Веля та захист від підтоплення на території Дубрівської сільської ради;

- оновлення карток пропозицій щодо інвестиційних проектів сільських рад;

- виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса, а саме реконструкції відкритої мережі Берегівської осушувальної системи на території району;

- надання послуг по позашкільній освіті (дитячою юнацькою спортивною школою) населенню Баранинської, В.Лазівської, Яроцької та Холмецької сільських рад у зв’язку з об’єднанням;

- стан приміщення поліклінічного відділення КЗ «Ужгородська районна лікарня», яке постраждало в результаті сильних дощів;

- про мережу закладів охорони здоров’я.

Під час наради обговорено також інші актуальні питання, що стосуються життя району та визначено першочергові завдання на поточний тиждень.