18 липня відбувся прийом громадян головою Ужгородської районної державної адміністрації Кинєв Е.П. на території Оноківської сільської ради в приміщенні адмінбудинку. Разом з головою райдержадміністрації приймали участь Крупнік В.Я. – старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації; Петрунь Г.В. – завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.               Від Оноківської сільської ради були присутні Сіденко О.Г. – заступник сільського голови з виконавчої діяльності та Газа М.М. – секретар сільської ради.

Під час прийому громадян, на якому були присутні 15 чоловік, мешканці сіл Оріховиця та Оноківці звернулися з таких питань:

-         вирішення питання із водовідведення у с. Оноківці;

-         незадовільний стан під’їзної дороги до населеного пункту Оріховиця;

-         здійснення перевезення пасажирів по маршруту «Ужгород– Оріховиця»;

-         встановлення зупинки біля дачного масиву у с.Оріховиця;

-         надання допомоги в отриманні паливних дров.

По підсумку прийому, ряд порушених питань було роз’яснено на місці, окремі зі звернень потребують вивчення.