Далеко не кожна дитина має щастя виховуватись в повноцінній сім’ї, доволі значна кількість дітей наразі перебувають в закладах інтернатного типу та, як ніхто інший потребують турботи та допомоги у підготовці їх до самостійного життя в суспільстві.

Саме тому в Україні набирає популярності нова соціальна послуга наставництва над дитиною, яка перебуває в закладах інтернатного типу.

Наставництво - це добровільна, безоплатна діяльність наставника (громадянина, який виявив бажання стати наставником та пройшов відповідний тренінг – навчання для наставників), метою якої є надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги. Першочергове завдання наставника – підготовка дитини, яка виховується у вищевказаних закладах до самостійного життя. Наставник може стати другом для дитини, її надією та опорою на шляху до самостійного життя.

Станьте для дитини другом та помічником у підготовці до дорослого життя, де дитину після виходу з закладу чекає неймовірна кількість випробувань.

За більш детальною інформацією з приводу наставництва звертайтесь до Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ужгород, вул. Гойди,8, 3 поверх, кабінет 311або за тел. 0506473990 та 61-62-04, e-mail: urcsssdm@ukr.net