18 липня на базі центральної районної бібліотеки с.Тийглаш відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників з питань впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи бібліотек району.

Відкривала семінар директор ЦРБС Валієва В.Н., яка наголосила на основнізавдання бібліотек на ІІ-е півріччя 2018 року.

Завідувач відділу комплектування та обробки фонду Орбан К.Ф. розповіла про загальну методику індексування документів БФ за УДК, про організацію систематичного каталогу та систематичної картотеки статей.

Бібліотекарі практикувались у класифікуванні під час практичного заняття"Зашифруй книгу краєзнавчого змісту".Було роздано методичні рекомендаційні матеріали, розроблені методичним відділом ЦРБ.