14 липня у рамках проведення обласного фестивалю-ярмарку «Петрівський ярмарок» художні колективи Ужгородського району представили двогодинну концертну програму, в якій, незважаючи на погані погодні умови виступили: народний аматорський вокально-хореографічний ансамбль «Материнка», хореографічний ансамбль «Вишиванка», чоловічий ансамбль «Фанати «Материнки»» креативно-мистецького комплексу «Вілет» с.Кам’яниця; вокальний ансамбль «Руменок» будинку культури смт Середнє, народний аматорський хореографічний ансамбль «Ритм» будинку культури с.Есень; вокальний ансамбль «Віолочка» та дитячий танцювальний ансамбль «Ет іріс» будинку культури с.Худльово; зразкова аматорська вокальна студія «Намисто» та сімейний дует «Рідна пісня» у складі Тетяни і Сергія Раховських Ужгородського районного будинку культури; солістка клубу с.Соломоново - Ірина Дагулич.

15 липня вечірню програму на «Петрівському ярмарку» продовжили народне аматорське тріо «Рапсодія» Ужгородського районного будинку культури та сімейний дует «Рідна пісня» (Тетяна і Сергій Раховські).