Сьогодні, 16 липня відбулася чергова робоча нарада голови райдержадміністрації Еріки Кинєв з заступником голови Є.Раті, керівником апарату Р.Боднарюк, керівниками відповідних районних служб, управлінь та відділів райдержадміністрації.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу та завдання, які були їм поставлені на минулій апаратній нараді, яка відбулася 9 липня.

Старший інспектор відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Вячеслав Крупнік надав інформацію про проведені заходи щодо ремонту доріг у районі.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак проінформувала щодо підписання договору між Ужгородською райдержадміністрацією, районною радою та Баранинської сільською радою.

Про стан приміщення поліклінічного відділення КЗ «Ужгородська районна лікарня», яке постраждало в результаті сильних дощів проінформувала Світлана Чопик, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.

На завершення були обговорені актуальні питання, що стосуються життя району та дані доручення працівникам райдержадміністрації.