11 липня 2018 року комісія, яку очолила голова Ужгородської райдержадміністрації Еріка Кинєв, провела огляд приміщень поліклінічного відділення КЗ „Ужгородська районна лікарня” під час якого встановлено, що виконавцем робіт з реконструкції будівлі генеральним підрядником будівельних робіт „І.Т.В. СЕРВІС ПЛЮС” було проведено демонтаж старої плоскої покрівлі, яка протікала та підготовчі роботи для будівництва нової.

При виконанні робіт пройшла різка зміна погодних умов, сильний вітер та випала велика кількість опадів, під час яких тимчасове покриття не утримало, а стара система водовідведення не відвела воду, яка накопичилась на даху. В результаті протікання води в будівлю через дах у приміщеннях 2 та 1 поверху поліклінічного відділення намокли стелі та стіни. Вода накопичилась на підлогах кабінетів. Частково намокло медичне обладнання та меблі, що не були захищені водонепроникним покриттям та не переміщені в інші приміщення.

На момент замокання приміщень майно з медичних кабінетів та підсобних приміщень переміщалось в інші у зв’язку із підготовкою будівлі згідно проекту до проведення капітального ремонту.

Під час роботи комісії було заслухано представника підрядної будівельної організації, який проінформував, що проведення ремонтних робіт застраховано. Головний лікар КЗ „Ужгородська районна лікарня” надав проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту будівлі поліклінічного відділення, в ході якого будуть замінені усі системи та комунікації і проведено капітальний ремонт усіх приміщень.

При підведенні підсумків роботи комісії замовнику ремонтних робіт головному лікарю КЗ „Ужгородська районна лікарня” та представнику генерального підрядника будівельних робіт „І.Т.В. СЕРВІС ПЛЮС” було запропоновано спільно провести обстеження приміщень поліклінічного відділення і майна що намокли на предмет визначення ймовірних збитків та прийняти відповідні рішення у межах чинного законодавства.