Під такою назвою 4 липня пройшов тематичний вечір у будинку культури села Паладь-Комарівці. Метою вечора було ознайомити присутніх з традиціями рідного краю, розширити уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців; виховувати любов до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу; повагу до старшого покоління, шанобливе ставлення до людей праці; почуття національної гордості; сприяти розвитку естетичного смаку та творчого мислення.

Директор будинку культури ознайомила присутніх з різновидами української вишивки. Розповіла, що в кожному регіоні країни жила певна етнічна група, яка мала притаманні своїй місцевості візерунки тат радиції. Люди протягом століть створювали та удосконалювали різні техніки вишивання. Кожен орнамент на сорочці був не просто так, а мав особливе місце, значення та магію, оскільки українці вірили, що той чи інший візерунок несе певну захисну силу від біди та нечистої сили. За вишиванкою можна було визначити статус та походження власника.

Присутні вечора ознайомилися з видами вишивок: вишиванка середньої Наддніпрянщини, Полтавська вишиванка, Волинська вишиванка, Сіверщина та Чернігівщина, вишиванка Полісся, вишиванка Буковини, вишиванка Покуття, Гуцульська вишиванка, Бойківська вишиванка, Закарпатська вишиванка, Лемківська вишиванка, стрій вишиванок Слобожанщини.

Вечір закінчився виставою майстра Санісло Елізавети, яка вже багато років вишиває.