У період з 18 по 20 червня робочою групою на чолі із головою райдержадміністрації було проведено обстеження районних автодоріг загального користування місцевого значення, окремих закладів освіти, культури та перевірка забезпечення питною водою окремих населених пунктів району.

В ході обстеження визначено, що частина автодоріг району у задовільному стані та потребують незначного ремонту. Частково ремонтні роботи було проведено у 2016 та 2017 роках. У 2018 році для проведення ремонту автодоріг що потребують капітального та поточного середнього ремонтів у районі діє „Програма розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років”. Райдержадміністрація, селищна та сільські ради розпочали роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації. В деяких сільських радах завершені проектні роботи та визначені виконавці робіт (Ратівецька та Тийглашська сільські ради). Враховуючи діючу Програму та сплановане виділення коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році за бюджетною програмою 3131090 у більшості сільських рад організована відповідна робота по підготовці та проведенню ремонтів автодоріг. Було встановлено вкрай незадовільний стан доріг у межах території Середнянської селищної ради (автодорога С 071219 (Київ-Чоп)-Вовкове-Дубровка, Руськокомарівської сільської ради (частина автодороги С 071217 Дереновка-Руські Комарівці), Малодоброньської сільської ради (частина автодороги С 071213 Тисаагтелек- Мала Добронь (в межах села). Встановлено також, що значна ямковість на обласних автомобільних дорогах що територіально розташовані у районі.

Також, робоча група обстежила школу, дитячий садочок та забезпечення питною водою жителів села Вовкове. Школа потребує внутрішнього та зовнішнього ремонтів, ремонту даху, водо забезпечення, облаштування туалетів в приміщенні будівлі. Дитячий садочок в задовільному стані, але є необхідність перенесення вигрібної ями на більшу відстань від колодязя з питною водою.

Питання забезпечення питною водою жителів села водопровідною мережею не вирішено. Стара мережа тривалий час не використовується. Водонапірна башта проржавіла, електронасос відсутній, електромережа до насоса відсутня. Частково жителі села використовують воду з діючих криниць, але за якістю на деяких вулицях в криницях вода технічна та непридатна для вживання людиною. Частина жителів замовляє привозну питну воду підвезення якої оплачує самостійно, або купує питну воду у супермаркетах та магазинах.