20 червня 2018 року Ужгородським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Ужгородським міськрайонним відділом  філії державної установи «Центр пробації», службою у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації та начальником дільничних офіцерів поліції Ужгородського РВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області було проведено «круглий стіл» метою якого стала активізація профілактичної роботи з неповнолітніми, звільненими від подальшого відбування покарання. Метою заходу є недопущення вчинення повторних правопорушень та профілактики злочинності серед молоді з числа мешканців Ужгородського району.

Захід відбувся у формі діалогу, під час якого учасники обговорювали основні проблемні питання, а саме:

- вироблення механізму взаємодії установ згідно із нормативними актами та відповідно до повноважень суб’єктів, залучених до роботи з неповнолітніми, звільненими від відбування покарання;

- причини скоєння правопорушень та визначення дієвих заходів, які необхідно вжити для зменшення повторних злочинів серед неповнолітніх в Ужгородському районні;

За підсумками проведеного «круглого столу» було прийнято рішення посилити співпрацю між Ужгородським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Ужгородським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» та службою у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації щодо соціальної підтримки сімей, в яких виховуються неповнолітні умовно-засудженні.

Також, було узгоджено проведення планових виїзних заходів за місцем проживання сімей, в яких виховуються неповнолітні, звільнені від відбування покарань. В межах вищевказаних заходів планується провести профілактичну роботу серед неповнолітніх вищезгаданої категорії з метою недопущення скоєння ними повторних правопорушень. Також планується проведення профілактичної роботи з їхніми батьками з метою підвищення їх виховного потенціалу та зверненню ними належної уваги вихованню та утриманню своїх дітей.