14.06.2018 відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. Медиків району урочисто привітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Гарновдій, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, заступник голови районної ради Степан Мацко, начальник відділу охорони здоров’я Світлана Чопик та головні лікарі медичних закладів району. Були вручені почесні грамоти за сумлінну роботу, високий професіоналізм, особисті внески в галузі охорони здоров’я медичним працівникам Ужгородського району.

Відділом культури райдержадміністрації був організований святковий концерт за участю колективів Ужгородського району, який пройшов в актовому залі коледжу культури і мистецтв.

Бажаємо всім медичним працівникам здоров’я, наснаги, успіхів у їх нелегкій справі!