У п’ятницю, 8 червня, свій 50-річний ювілей відсвяткував народний вокальний ансамбль «Ужанка» районного відділу культури. Це один з найдавніших аматорських колективів області, який не припиняв своєї діяльності протягом усіх цих років і завжди доносив до слухача закарпатську народну та авторську пісню. Колектив за цей час виховав не одне покоління виконавців. На сьогоднішній день в колективі є артистки, які радують слухачів своїм співом з перших днів заснування ансамблю – це Віра Луцьо (дир. БКс.Р.Комарівці) та Марія Гричушенко (зав.клубом с.Оноківці), які й виконали дуетом закарпатську народну пісню «Ой, на горі солома горіла».

Як і годиться для таких ювілеїв, на концерті було багато гостей. З привітальним словом виступили: керівник апарату Ужгородської райдержадміністрації Руслана Боднарюк, заступник керівника апарату районної ради Андрій Кушнірук, начальник відділу культури Ужгородської райдержадміністрації Марія Котляр, заступник голови обласної ради профспілок Василь Захарець, від первинної профспілкової організації відділу культури райдержадміністрації - Владислава Коста. Колектив було нагороджено грамотами, подарунками, пам’ятними сувенірами, квітами. Учасниці ансамблю були нагороджені грамотами від департаменту культури облдержадміністрації, обласного організаційно-методичного центру культури та райдержадміністрації.

Колектив давно співпрацює з обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та обласною громадською організацією «Амазонки Закарпаття», представники яких Магдалина Лукач та Наталія Шаульська привітали ансамбль, дякуючи за багаторічну співпрацю та дарували пам’ятні сувеніри і квіти.

На концерт були запрошені колишні учасники колективу «ветерани», яким начальник відділу культури Марія Котляр вручила подяки і квіти, і які в кінці концерту разом з учасниками виконали спільну пісню «Карі очі».

Під враженням почутого професійного виконання на сцену привітати вийшли художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, Заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук та колишній керівник колективу, викладач хорового відділу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Ольга Новак. Багато хороших схвальних відгуків і подяк висловили керівнику «Ужанки» Василині Голянич, за керівництва якої ансамбль переживає своє друге відродження та велике піднесення.