За останні роки залишається високим і зберігає тенденцію до зростання рівень дитячої інвалідності. Зростає кількість дітей з різними порушеннями розвитку.

На сьогодні в Ужгородському районі нараховується 344 дітей інвалідів, яким показана медична реабілітація. 60% з них потребують активної реабілітації такої як лікувальний масаж, лікувальна фізкультура.

08.06.2018 року відбулося урочисте відкриття медико-соціального центру реабілітації ім. св. Михайла дружинами президентів України Мариною Порошенко разом із дружиною президента Угорщини Анітою Герцег, який розташований на території дитячому будинку сімейного типу у с. Ратівці Ужгородського району. В урочистому заході прийняли участь представники Ужгородської районної адміністрації на чолі з головою РДА Ерікою Петрівною Кинєв.

Медичний нагляд дітей ДБСТ здійснюється в амбулаторії ЗПСМ с. Ратівці. Під наглядом знаходиться 25 дітей, з них на диспансерному обліку 9 дітей із захворюваннями нервової системи, органів дихання, зору.

Сподіваємося, що відкриття нового медико-соціального реабілітаційного центру розширить можливості надання медичної допомоги багатьом дітям інвалідам Ужгородського району.