2 червня, відбулася УІ обласна спартакіада працівників закладів та установ культури. На ужгородському стадіоні «Спартак» 28 команд-учасниць працівників культури Закарпаття змагались за право називатися кращою спортивною командою.

В усіх видах змагань (настільний теніс, шахи, шашки, дартс, легка атлетика, сімейні старти, перетягування канату) точилася напружена спортивна боротьба, були показані високі результати, які фіксувала суддівська колегія на чолі з головним суддею спартакіади – суддею національної категорії Анатолієм Плехановим.

Команда з 12 учасників, що представляла Ужгородський район, показала хороший результат: 2 місце – шашки, 3 місце – легка атлетика, 4 місце – теніс(чоловіки), тощо. За підсумками спартакіади – Ужгородський район зайняв 4 місце.

Призери спартакіади нагородженімедалями, грамотамитадипломамиорганізаторів, а в загальнокомандному заліку – кубками, дипломами ігрошовими винагородамиобласної профспілкової організації працівників культури.Нагороди вручили голова обласної профспілкової організації працівників культури, член Ради ФПУ Наталія Товтин та головний суддя спартакіади Анатолій Плеханов.

Це було справжнє культурно-спортивне свято, яке рідко побачиш навіть на всеукраїнських змаганнях.