СКИНУТИ

        Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.02.2018 № 4502-06/4489-06 інформуємо, що на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України звернулось Посольство Республіки Хорватії в Україні з питанням щодо реалізації інвестиційного проекту на території Республіки Хорватії.

          Хорватська сторона інформує про оголошення у Республіці Хорватія конкурсу щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфа „Проект Пруклян”та звертається до Української сторони з пропозицією щодо участі  українських інвесторів у згаданому проекті. Одночасно повідомляємо, що земельні ділянки, які використовуватимуться при реалізації зазначеного проекту є власністю Республіки Хорватія.

               Детальну інформацію щодо оголошення конкурсу та умови англійською мовою можна знайти на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватія: https:imovina.gov.hr/vijesti/invitation-for-expressions-of-snterest-bysubmission-of-a-letter-of-intent-along-with-a-conceptual-designfor-carrying-outthe-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

              У разі зацікавленості звертатися до Посольства Республіки Хорватії  в Україні, контактна особа: Тетяна Шабаліна (тел.044-486-21-22,                                   e-mail:vhhukr@mver.hr).