З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:

–        презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;

–        заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.

І етап. 04 липня – Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун

–        Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;

–        Волонтерський сектор;

–        Сектор спілкування з ветеранами АТО;

–        Сектор відеопоказів;

–        Сектор обміну інформації;

–        Координаційний сектор;

–        Навчальний сектор;

Робота в секторах:

–        презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        обмін спогадами;

–        показ відео сюжетів АТО;

–        домедична допомога ( майстер клас)

-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»

ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.

– спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

– Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня .

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня).

Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу “Інтерсіті”, класів “Люкс” та “СВ” у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773