СКИНУТИ

          Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRM, наймасштабнішої біснес-події цього літа Форум бізнес-і ІТ-лідерів, який відбудеться у м.Київ, 21 червня 2018 р.

          Місце проведення: м.Київ, пр-т Лобановського,119, концертний майданчик StereoPlaza.

          Умови участі: безкоштовно  (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

          Програма Форуму складається з трьох потоків:

           - Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи , що допомогають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

          - Інструменти і технології: кращі практики  застосування ВРМ- і СRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомогають компаніям швидко зростати і розвиватися.

           - Тренінги і мастер класи: авторські майстер-класи  з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.     

             Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, FedorivDeloitteVodafoneУкраїна, ELDORADO, Hewlett-Packard  Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, МULTIPLEX, МillerHeimanGroup, Бізнес-Конструктор та інші.           

            Більш детальну інформацію про Форум бізнес- ІТ- лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoftза телефонами: +38(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www. terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.