Працівниками Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації та управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації, 29.05.2018 р. було проведено групу взаємопідтримки з батьками – вихователями та прийомними батьками, основною темою якої стали зміни у законодавстві, що стосуються порядку та умов забезпечення дітей- сиріт та осіб з їх числа, що виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Ужгородського району житлом та соціальним житлом.

Батьки – вихователі та прийомні батьки мали змогу ознайомитись оновленою редакцією порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей –сиріт та осіб з їх числа. Юрисконсультом Ужгородського РЦСССДМ було надано детальні роз’яснення щодо даної постанови. Батьки – вихователі та прийомні батьки також отримали нагоду задати актуальні питання щодо забезпечення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом, або постановкою на соціально – квартирний та квартирний обліки.

Також, працівник управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації ознайомив батьків – вихователів та прийомних батьків з особливостями кампанії в 2018 році.