26 травня 2018 року на українсько-словацькому кордоні "Ужгород-Вишнє Нємецьке" пройшов сімнадцятий  День добросусідства .

У складі офіційних делегацій участь у святі взяли керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Йосип Борто, а також Кошіцького та Пряшівського країв Словаччини – Ростислав Трнка та Мілан Маєрські. Очільники прикордонних регіонів двох країн привітали присутніх з традиційною зустріччю добрих сусідів та підписали Протоколи про співпрацю Закарпаття з Кошіцьким і Пряшівським самоврядними краями Словаччини.

Участь у заході також взяла і делегація Ужгородського району разом з в.о.голови РДА Олександром Гарновдієм та головою районної ради Русланом Чорнаком. Голови сільських рад району підписали угоди про співробітництво між селами-побратимами Словаччини, а саме: Руськокомарівською сільською радою та селом Камієнка з Пряшівського самоврядного краю, Оноківською сільською радою та селом Орехова з Кошицького самоврядного краю, селом Остров Кошицького самоврядного краю та Киблярівською сільрадою, а також селом Руска з Кошицького самоврядного краю та Паладькомарівською сільською радою Ужгородського району.

По завершенні урочистої частини, учасники заходу оглянули виставки народного мистецтва кожного району та спілкувались в невимушеній обстановці.