СКИНУТИ

    З 5 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю „China International Import Expo 2018” у м.Шанхай.

         До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити  на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.      

        Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономіки наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці „ChinaInternational  ImportExpo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді прямо-відео(3 D,AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

            Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

-підтверджена якість продукції;

-інноваційність;

-високий рівень маркетингового представлення продукту;

-експортний потенціал.

             Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

              Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності  зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу:

CoChina@epo.org.ua.

               У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефонос: +38 067 828 20 34, Офіс із просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.