11 травня у коледжі культури і мистецтв відбувся районний концерт присвячений Дню Матері, в рамках якого п’ять колективів району проходили процедуру підтвердження звання «народний». А саме:

-  Зразкова вокальна студія «Намисто» районного будинку культури (кер.Тетяна і Сергій Раховські);

-  Народний вокально-інструментальний ансамбль «Рідна пісня» районного будинку культури (кер.Сергій Раховський);

-  Народний вокальний ансамбль «Джерело» будинку культури с.Худльово (Надія Балога-Тотін і Богдан Коштура);

-  Народний вокальний ансамбль «Зустріч» клубу с.Чабанівка (Марта Желізняк);

-  Народний вокальний ансамбль «Материнка» культурно-мистецького комплексу «Вілет» с.Кам’яниця (кер.Ондраш Тазінгер).

Вокальний ансамбль «Кральовичка» клубу с.Невицьке представив концертну програму на присвоєння звання «народний» (Ганна Прокопець).

Ці колективи - справжня окраса багатьох свят, конкурсів, концертів. Талановитий прекрасний спів самодіяльних артистів завжди радує душу і серце, приносить насолоду, дарує натхнення і прекрасні зустрічі з вічно живим мистецтвом. Не раз і не два відзначалась висока виконавська майстерність колективів, які досягли високого професіоналізму. Це відмітила і комісія, у складі якої були:

Дрогальчук Ганна Василівна – директор комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради (голова комісії);

Новак Ольга Юріївна – голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін комунального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради;

Толвай Ольга Олександрівна – завідувач відділу народної творчості та аматорського мистецтва комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.

Вокальні ансамблі гідно витримали іспит на професійну зрілість і майстерність. Усі члени журі проголосували за те, щоб підтвердити почесне звання «Народний».