Районний музичний фестиваль «З джерела гірського – краси людської» - традиційно збирає творчі аматорські колективи зі всього району років десять поспіль. Цю славну традицію вирішили відродити і 13 травня 2018 року, цей фестиваль розпочав свій святковий хід по району з с. Дубрівка. Організаторами фестивалю є Ужгородська райдержадміністрація, Ужгородська районна рада та відділ культури Ужгородської райдержадміністрації. Кожного наступного року це свято народної музики буде проводитися в різних селах нашого району. Господар цьогорічного фестивалю – голова села Дубрівка – Роман Василиндра  привітав дубрівчан і гостів свята, і урочисто передав символ фестивалю – курагув, представникам с. Чабанівка. У святкових заходах взяла участь заступник голови райдержадміінстарції Єва Раті.

Фестиваль проходив у чудовий весняний травневий день, коли вся Україна відзначає День Матері. Тому, саме для наших рідних мам лунали пісні зі сцени.

Відкрили свято славні корифеї - народний хор пісні і танцю Ужгородського районного будинку культури - «Дружба».Чудовими народними піснями радували глядачів аматорські колективи с. Дубрівка – жіночий вокальний ансамбль «Дубрівчанка», дитячий вокальний ансамбль «Вишиваночка» (керівник Оксана Шелак).

До вечора йшло фестивальне дійство – де запальний таночок переплітався з ліричною народною мелодією, а сучасні ритми плавно поєднувалися із народними мелодіями троїстих музик.