11.05.2018 року відбулася колегія відділу охорони здоров’я Ужгородської райдержадміністрації, під час якої розглянуто наступні питання:

1. Пісумки роботи закладів охорони здоров’я району за І квартал 2018 року. (Доп. Голвний лікар КЗ „Ужгородська районна лікарня ” Голуб О.Є.,  Головний лікар Центру ПМСД Шикаренко Л.Ф.)

2. Про хід виконання обласної програми забезпечення жителів області, які страждають на рідкісні ( орфанні) захворювання, медикаментами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дитячого харчування на 2016-2020 роки ( рішення сесії обласної ради від 22.12.2015 № 84 ( зі змінами від 23.03.2017 № 696, від 27.07.17 № 847) (Доп: районний педіатр Сідей М.М.)

3. Надання медико-санітарної допомоги ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, сім’ям загиблих захисників Вітчизни. Про організаційні заходи по виконанню розпоряджень облдержадміністрації від 28.11.2016 № 587 «Про програму забезпечення медикаментами,виробами медичного призначення і проведення безкоштовного зубопротезування ветеранів війни та пільгової категорії населення області на 2017-2021 роки» (Доп: районний позаштатний реабілітолог Павлик Ю.Г.)

4. Якість імунопрофілактики населення в районі, що обслуговується лікарями загальної практики – сімейними лікарями в центрах ПМСД та АЗПСМ та моніторінг НППІ. (Доп: районний імунолог Бодак Д.І.)

5. Про стан організації експертизи тимчасової непрацездатності в районних ЗОЗ. Аналiз причини тимчасової непрацездатностi серед працюючого населення, заходи щодо їх зниження та профiлактики. (Доп: заступник головного лікаря КЗ „Ужгородська районна лікарня” з експертизи ТВП Шванда І.І.)

Роботу відділу охорони здоров’я визнано задовільною, в цілому є покращення показників в стаціонарній роботі, знизилася післяопераційна смертність, активно проводиться підписання декларацій та введення даних в електронну систему «HELSI» в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини