СКИНУТИ

З 6 по 8 листопада 2018 року у м.Києві  на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум „Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”. Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ Міжнародний виставковий центр.

         У рамках Форуму відбудуться такі Заходи:

-Галузева експозиція „ПЕК України” презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

-XVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості – 2018” демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

-III Міжнародна спеціалізована виставка „MININGINDUSTRYEXPO-2018” презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та газу.

      За додатковими питаннями щодо участі у Форумі звертатися до ТОВ МВЦ за тел./факс:+38 044 201-11-57; e-mail:lyudmila@iec-expo.com.ua; сайт:www.iec-expo.com.ua).