СКИНУТИ

6 травня 2018 року в будинку культури с.Часлівці відбувся звітний концерт колективів художньої самодіяльності, присвячений Дню Матері. Ведучі Вікторія Товт та Діана Пеняк вправно вели програму двома мовами: українською та угорською. Привітали зі святом усіх присутніх: директор будинку культури Зузанна Кірик, художній керівник Оксана Головня, які і підготували святковий концерт.

У концерті прозвучали угорські пісні у виконанні дитячого вокального ансамблю, порадував глядачів танцювальний колектив молодшої та старшої групи «Метелики», які виконали український, циганський, сучасний танці. Особливо тепло приймали виступ солістів: художнього керівника будинку культури Оксани Головня її дочки Анастасії, а також Ребеки Кендереш та Домініки Шарої. На закінчення концерту прозвучала пісня про маму у виконанні всіх учасників свята.

Вдячні матері щиро вітали квітами організаторів свята: директора та художнього керівника будинку культури. Відмітила хорошу роботу працівників будинку культури та належну підготовку до даного свята присутня на концерті керівник районного організаційно-методичного центру відділу культури Оксана Ільченко.