6 травня в будинку культури с.Сторожниця відбувся звітний концерт. У дружній атмосфері зібрались жителі села та гості з Ужгородшини. Оцінювала здобутки колективу - начальник культури Ужгородської райдержадміністрації - Марія Котляр.

Вперше на домашній сцені відбулась прем'єра нових постановок - "Гопак" та "Бубнарський" в супроводі оркестру під керівництвом Івана Станка. Переживали за арстистів звичайно і керівники - Мирослава Огразанська та Іван Пастеляк.

Концерт вдався на славу! У програмі взяли участь вихованці всіх чотирьох груп ансамблю (більше 100 учасників), а також - чудова ведуча та співачка - Вікторія Балог, компанію їй склала - вчитель Тарнівецької музичної школи -Мірей Данканич та студентка Ужгородського коледжу культури та мистецтв - Ольга Мучичка. Зал сердечно аплодував, а учасники концерту зарядили гостей позитивною енергією та яскравими враженнями.