Відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» №2168-VІІІ від 19.10.2017 року та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.03.2018 року №503 «Про затвердження порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу» з 2 квітня в Ужгородському районі почалася кампанія з підписання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї». Розпочато роботу по впровадженню електронної медичної системи «Helsi» в рамках пілотного проекту «Електронна медицина». «Helsi» - це нова електронна медична система, яка полегшує життя пацієнтам та лікарям.

Призначено 38 відповідальних лікарів загальної практики – сімейних лікарів, які вносять до електронної системи охорони здоров’я інформацію про декларації і пацієнтів. На даний час, з метою забезпечення належної роботи в електронній системі лікарі отримали електронні цифрові підписи через акредитовані центри сертифікації електронних ключів.

Всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ужгородського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги підключено до високошвидкісного оптоволоконного інтернету. На сьогоднішній день підписано 920 декларацій.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 66-21-45.