27 квітня у селі Ратівці Ужгородського району відкрився черговий дитячий будинок сімейного типу на базі сімʼї Пасторницьки за сприянням благодійної організації «Будинок соціального захисту дітей ім. Святого Михайла села Ратівці».

Участь в урочистому відкритті дитячого будинку сімейного типу взяли представники обласної та районної влади, а саме: заступник головиЗакарпатської обласної державної адміністрації Віктор Мікулін та заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Єва Раті, а такожпрацівники обласної та районної служб у справах дітей, представники районного центру соціальних служб у справах дітей для сімʼї дітей та молоді. Гостями святкового дійства стали Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород Йожеф Бугайло, директор Закарпатського обласного фонду «Карітас»Ференц Фегер таПетро Турза – священник римо-католицької громади с. Ратівці.

До ДБСТ влаштовано 5 дітей, що мають правовий статус дітей, позбавлених батьківського піклування та пов’язані між собою родинними стосунками, які є невід’ємними одне від одного.

Варто відзначити, що на території даного комплексу вже функціонує три ДБСТ на базі сімʼї Лелекач, сімʼї Югас, сімʼї Вербовських, які були відкриті 2006, 2007 та 2009 роках відповідно. До згаданих дитячих будинків було влаштовано 25 дітей з правовим статусом, троє з яких досягнувши повноліття та здобувши освіту вже стали «першачками-випускниками».