26 квітня 2018 року відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації.

На початку засідання керівник апарату РДА Руслана Боднарюк зазначила, що новостворена Громадська рада в першу чергу повинна працювати для налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю для того, щоб враховувати громадську думку під час формування державної політики у прийнятті рішень.

З 08 лютого по 27 березня 2018 року ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства, поданих для участі в установчих зборахз формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 4 заяви від інститутів громадянського суспільства: Федерація футболу Ужгородського району, Первинна профспілкова організація ДУ „Закарпатська обласна фітосанітарна лабораторія”, Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Деренівка», Асоціація „Суб’єктів підприємницької діяльності Закарпатської області „Перспектива”.

Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації всіх 4-х представників інститутів громадянського суспільства, які подали необхідні документи.

Головою Громадської ради одноголосно обрано Галаса Володимира Івановича – голову постійно діючого Третейського суду при асоціації „Суб’єктів підприємницької діяльності Закарпатської області „Перспектива”. .

Результати зборів запротокольовано робочими органами установчих зборів, на підставі чого буде підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації щодо затвердження складу Громадської ради при райдержадміністрації.