14 квітня 2018 року в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» у всіх населених пунктах району проведено весняний місячник благоустрою. Представники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, жителі сіл  приводили у належний санітарний стан населені пункти і прилеглі території, очищували узбіччя та кювети вздовж доріг.

Державні службовці райдержадміністрації також долучилися до акції і змінили звичні їм місця в кабінетах на знаряддя праці. Цього дня вони приєдналися до громади с.Оноківці, де разом з працівниками сільської ради та активом села прибирали територію заповіднику „Чорна сосна” та посадили саджанці дерев на стадіоні і біля кладовища с.Оноківці, педагогічні працівники прибирали територію дитячого навчального закладу. Загалом вдалося зробити чимало роботи.

Також день благоустрою прилеглих територій проведено у всіх закладах охорони здоров’я, в якому прийняли участь всі медичні працівники. Прилеглі території були приведені в порядок, висаджені дерева та квіти.