СКИНУТИ

Доводимо до відома, що  у період з 10-11 травня 2018 року у містах Варшава і Гданськ, буде проводитись форум  „День Українського бізнесу у Польщі”.

Зазначений захід спрямовано на пошук зовнішньоторговельних партнерів з країн ЄС, розширення експорту продукції українських виробників на європейські ринки, пошук інвесторів та представлення українських інвестиційних проектів.

Детальнішу інформацію про захід та умови участі розміщено за посиланням:hup://ukrbizpol.org/novini/v-polshhi-proyde-dvodenniy-viii-mizhnarodniy-forum-dni-ukrayinskogo-biznesu/.

Разом з тим, координатори зазначеного заходу звернулись з пропозицією організувати бізнес-місію за участю на безоплатній основі представників підприємств Закарпатської області, які зацікавлені в експорті своєї продукції на європейські ринки та шукають інвесторів.

У разі виявлення зацікавленості необхідно надіслати пропозиції до відділу зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій Закарпатської облдержадміністрації для подальшого розгляду,телефони для довідок 61-31-13, 61-77-21.